Sākumlapa / Sports / Sacensību rezultāti / Basketbols
18.01.2018. 5:44
   

Basketbols

Rēzeknes pilsētas 2017.gada čempionāts basketbolā dāmām

Čempionāta tabula 17.12.2017.

Rezutltatīvākās spēlētājas

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāts 2017.-2018. gada sezona

Čempionāta 1.posma "A" grupas tabula 11.12.2017.

Eiropas Jaunatnes Basketbola līgas čempionāts basketbolā "U-15"

Čempionāta 2017/2018.gada sezonas tabula pēc 1.posma 22.10.2017.

Rēzeknes pilsētas 2017.gada atklātā Kausa izcīņa basketbolā vīriešiem

Kausa izcīņas noslēguma tabula 02.12.2017.

Rezultatīvākie spēlētāji 02.12.2017.

Rēzeknes pilsētas 2017.gada čempionāts basketbolā

Čempionāta tabula 27.05.201.7

Rezutltatīvākie spēlētāji

Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas čempionāts 2016.-2017.gada sezona

Čempionāta tabula U-19; U-17; U16 un U-14 vecuma grupām uz 13.02.2017.

Rēzeknes pilsētas 2016.gada atklātā Kausa izcīņa basketbolā kungu komandām

Fināls: Spēle par 1.vietu Spēle par 3.vietu
BK NARM/ GURU - RTA – 61 - 59 EZERZEME/ BJSS’98 - BK VINTAGE – 80 - 71
Pusfināla spēles
RTA - BK VINTAGE – 103 - 68 BK NARM/ GURU - EZERZEME/ BJSS’98 – 76 - 65
Priekšsacīkšu noslēguma tabula kungiem 26.11.2016.
Vieta Komanda Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. RTA 6 6 585-399/+186 12 100%
2. EZERZEME/ BJSS '98 5 1 467-394/ +73 11 83%
3. BK NARM/ GURU 4 2 467-397/ +70 10 67%
4. BK VINTAGE 3 3 394-460/ -66 9 50%
5. BRĪŽGONI/ LSK 1 5 362-451/ -89 7 17%
6. AUDRIŅI 1 5 397-495/ -98 7 17%
7. EZERZEME/ BJSS ’01 1 5 389-465/ -76 7 17%
Kungu rezultativitāte 30.11.2016.
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Arvis Malta RTA 197 41 5 39,40 75%
2. Valdis Seņkāns Ezerzeme/BJSS’98 110 15 4 27,50 63%
3. Elmārs Rakstiņš BK Vintage 49 5 2 24,50 71%
4. Jevģenijs Kovaļevskis BK NARM/GURU 170 6 7 24,29 54%
5. Ainis Rundāns Ezerzeme/BJSS’98 167 7 7 23,86 77%
6. Renārs Bulduris RTA 159 5 7 22,71 62%
7. Māris Vaičulis Brīžgoni/LSK 20 3 1 20,00
8. Edgars Unzuls BK Vintage 59 8 3 19,67 56%
9. Andris Ivanāns Brīžgoni/LSK 59 6 3 19,67 43%
10. Atis Kļaviņš RTA 108 7 6 18,00 64%
11. Vjačeslavs Višņakovs Brīžgoni/LSK 101 20 6 16,83 57%
12. Maksims Peiners BK NARM/GURU 99 12 6 16,50 71%
13. Sandis Zutis Ezerzeme/BJSS’98 62 14 4 15,50 67%
14. Kārlis Pozņakovs BK NARM/GURU 87 4 6 14,50 53%
15. Jānis Kozlovs RTA 14 4 1 14,00
16. Erlends Juškāns Ezerzeme/BJSS’01 84 17 6 14,00 67%
17. Jevģenijs Pavkšto Audriņi 55 1 4 13,75 31%
18. Juris Gudramovičs BK Vintage 80 13 6 13,33 50%
19. Ainārs Krištupāns RTA 40 3 13,33 43%
20. Elgars Reidzāns Ezerzeme/BJSS’01 65 2 5 13,00 75%
21. Aivars Pavlāns Audriņi 78 2 6 13,00 33%
22. Edgars Rancāns Audriņi 13 1 13,00 50%
23. Sergejs Mališevs Audriņi 75 18 6 12,50 11%
24. Reinis Strankaļs Ezerzeme/BJSS’01 61 5 5 12,20 100%
25. Normunds Gabrusāns Brīžgoni/LSK 24 3 2 12,00
26. Andris Seleckis Brīžgoni/LSK 24 2 2 12,00
27. Mihails Veismans RTA 36 3 12,00 0%
28. Artūrs Šķesters RTA 70 1 6 11,67 63%
29. Raimonds Repelis BK NARM/GURU 55 4 5 11,00 50%
30. Aivis Mūrnieks Ezerzeme/BJSS’01 66 3 6 11,00 81%
31. Aleksejs Grehovs RTA 11 1 11
32. Igors Izvekovs Audriņi 62 10 6 10,33 57%
33. Raimonds Kauliņš BK Vintage 61 2 6 10,17 50%
34. Artūrs Pitrāns Brīžgoni/LSK 19 2 2 9,50 100%
35. Rihards Voskāns Ezerzeme/BJSS’98 66 1 7 9,43 43%
36. Juris Baltalksnis Brīžgoni/LSK 27 5 3 9,00
37. Artūrs Bobrovskis BK Vintage 62 2 7 8,86 15%
38. Sergejs Kuzmins Audriņi 50 1 6 8,33 50%
39. Guntars Omuls BK NARM/GURU 55 2 7 7,86 71%
40. Arnis Pokšāns Brīžgoni/LSK 22 3 7,33 67%

Rēzeknes pilsētas 2016.gada atklātais čempionāts basketbolā

Kungu komandu spēle par 1.-2.vietu Kungu komandu spēle par 3.-4.vietu
RTA/ VRK - EZERZEME/ BJSS’98 – 95 - 63 BK NARM/ FortyLine - BK VINTAGE – 75 - 65
Kungu komandu spēle par 5.-6.vietu Kungu komandu spēle par 7.-8.vietu
BRĪŽGONI/ LSK - VIĻĀNI/ EZERZEME/ BJSS’99 – 83 -70 AUDRIŅI – EZERZEME/ BJSS’01 – 79 - 67
Pusfināla spēļu rezultāti par 1.-4. vietu
RTA/ VRK – BK NARM/ FortyLine – 82 - 47 EZERZEME/ BJSS’98 – BK VINTAGE – 91 - 56
Pusfināla spēļu rezultāti par 5.-8. vietu
BRĪŽGONI/ LSK – EZERZEME/ BJSS’98 – 75 - 47 VIĻĀNI/ EZERZEME/ BJSS’99 – AUDRIŅI – 74 - 61
Ceturtdaļfināla spēļu par rezultāti
RTA/VRK – EZERZEME/BJSS’01 – 154 - 47 EZERZEME/ BJSS’98 – AUDRIŅI – 100 - 65
BK NARM/ FortyLine – BRĪŽGONI/ LSK – 73 - 50 BK VINTAGE – VIĻĀNI/ EZERZEME/ BJSS’99 – 68 - 66
Priekšsacīkšu noslēguma tabula kungiem 29.04.2016.
Vieta “A” grupa Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. RTA/ VRK 3 3 0 275-188/ +87 6 100%
2. BK NARMI/ FortyLine 3 1 2 227-240/ -13 4 33%
3. EZERZEME/ BJSS ‘98 3 2 1 243 – 220/ +23 5 67%
4. BK VINTAGE 3 0 3 192 – 289/ -97 3 0%
Vieta “B” grupa Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. VIĻĀNI/ EZERZEME’99 3 3 0 262 – 178/ +84 6 100%
2. BRĪŽGONI/ LSK 3 2 1 221 – 212/ +9 5 67%
3. AUDRIŅI 3 1 2 203 – 207/ -4 4 33%
4. EZERZEME/ BJSS‘01 3 0 3 147 – 245/ -98 3 0%
Kungu rezultativitāte 08.05.2016.
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Arvis Malta RTA/ VRK 184 32 5 36,80 44%
2. Aleksands Lebedevs Audriņi 37 4 1 37,00 50%
3. Māris Vaičulis Brīžgoni/ LSK 206 6 6 4,33 67%
4. Renārs Bulduris RTA/ VRK 173 2 6 28,83 59%
5. Juris Meļņiks Viļāni/Ezerz.’99 172 33 6 28,67 65%
6. Ainis Rundāns Ezerzeme/BJSS’98 138 17 6 23,00 86%
7. Valdis Seņkāns Ezerzeme/BJSS’98 111 14 5 22,20 78%
8. Niks Saknītis BK NARM/FortyL. 64 8 3 21,33 58%
9. Kārlis Pozņakovs BK NARM/FortyL. 125 12 6 20,83 60%
10. Kaspars Cipruss BK Vintage 60 1 3 20,00 90%
11. Rolands Naglis BK Vintage 18 3 1 18,00 50%
12. Mareks Malinovskis Viļāni/Ezerz.’99 33 6 2 16,50 83%
13. Reinis Strankaļs Ezerzeme/BJSS’01 80 6 5 16,00 76%
14. Jevgeņijs Pavkšto Audriņi 46 3 15,33 30%
15. Toms Pizičs Viļāni/ Ezerz.’99 30 8 2 15,00 0%
16. Atis Kļaviņš RTA/ VRK 87 10 6 14,50 44%
17. Erlends Juškāns Ezerzeme/BJSS’01 70 15 5 14,00 100%
18. Elmārs Rakstiņs BK Vintage 83 20 6 13,83 81%
19. Ainārs Krištupāns RTA/ VRK 68 2 5 13,60 35%
20. Maksims Peiners BK NARM/FortyL. 53 2 4 13,25 67%
21. Elvis Zeiļuks Viļāni/Ezerz.’99 77 18 6 12,83 67%
22. Sergejs Mališevs Audriņi 73 10 6 12,17 67%
23. Artūrs Šķesters Ezerzeme/BJSS’98 57 2 5 11,40 20%
24. Aivis Mūrnieks Ezerzeme/BJSS’01 42 5 4 10,50 86%
25. Aleksandrs Grehovs Audriņi 42 2 4 10,50 57%
26. Artūrs Bobrovskis BK Vintage 63 2 6 10,50 43%
27. Vladislavs Buivids Viļāni/Ezerz.’99 61 15 6 10,17
28. Retvards Rusins Viļāni/Ezerz.’99 60 7 6 10,00 73%
29. Edgars Rancāns Audriņi 10 1 10,00
30. Armands Omuls BK NARM/FortyL. 59 9 6 9,83 100%
31. Vjačeslavs Višņakovs Brīžgoni/ LSK 48 5 5 9,60 50%
32. Andris Seleckis Brīžgoni/ LSK 56 13 6 9,33 0%
33. Raimonds Zutis Brīžgoni/ LSK 27 1 3 9,00
34. Igors Izvekovs Audriņi 53 8 6 8,83 45%
35. Edgars Pūtelis Brīžgoni/ LSK 53 1 6 8,83 43%
36. Vladislavs Platonovs Audriņi 35 4 8,75 33%
37. Elgars Reizāns Ezerzeme/BJSS’01 34 4 8,50
38. Guntars Omuls BK NARM/FortyL. 47 7 6 7,83 0%
39. Sandis Zutis Ezerzeme/BJSS’98 46 9 6 7,67 50%
40. Rihards Voskāns Ezerzeme/BJSS’98 45 3 6 7,50 40%
Čempionāta tabula dāmām 08.05.2016.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. MOSEŅIS 6 5 1 483 – 376/ +107 11 83%
2. KALUPE 6 4 2 505 – 370/ +135 10 67%
3. RĒZEKNE 6 3 3 397 – 390/ +7 9 50%
4. ALŪKSNE 6 0 6 297 – 546/ -249 6 0%
Rezultatīvākās dāmas
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Tatjana Savicka Kalupe 11 11 4 27,75 100%
2. Līga Luborža Moseņis 164 29 6 27,33 62%
3. Inga Kaša Rēzekne 100 5 5 20,0 68%
4. Liza Čumika Kalupe 59 5 3 19,7 83%
5. Marta Nalivaiko Rēzekne 78 6 4 19,5 73%
6. Kristīne Rimša Moseņis 108 12 6 18,0 91%
7. Daina Potaša Kalupe 98 2 6 16,3 60%
8. Jūlija Komļeva Kalupe 32 3 2 16,0 100%
9. Ginta Pavlova Moseņis 74 5 5 14,8 33%
10. Elīza Poiša Rēzekne 83 42 6 13,8 76%
11. Jana Volcīte Alūksne 64 5 4 16,0 64%
12. Annija Trubiņa Kalupe 84 16 6 14,0 82%
13. Krista Raudiņa Alūksne 22 2 11,0
14. Dina Vītola Alūksne 54 6 9,0 78%
15. Paula Vucena Kalupe 44 4 4 11,0
16. Patrīcija Tamane Kalupe 16 2 2 8,0
17. Sandra Adijāne Moseņis 45 4 6 7,5 45%
18. Anna Kovaļova Alūksne 45 6 7,5 25%
19. Linda Rundāne Rēzekne 39 7 6 6,5 50%
20. Krista Ramane Alūksne 36 3 5 5,8 75%
21. Kristiāna Urtāne Rēzekne 36 3 6 6,0 50%
22. Elīna Karaseva Alūksne 21 4 4 5,3 50%
23. Arnita Poiša Moseņis 17 3 5,7 100
24. Diāna Korkliša Rēzekne 31 6 6 5,2 50%
25. Sintija Dzilna Alūksne 21 1 4 5,3 33%
26. Edīte Korkliša Moseņis 27 2 6 4,5 50%

Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionāts 2015./2016.g.sezona

2.posms 1.-10.vieta, turnīra tabula uz 10.03.2016.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.% Gūtie-zaud.p. +/-
1. BK DARTIJA 16 13 3 29 81% 1296 – 1131 +165
2. ViA/ VALMIERA GLASS-2 17 13 4 30 76% 1324 – 1110 +214
3. BAUSKAS BJSS/ SC MĒMELE 17 13 4 30 76% 1402 – 1289 +113
4. DĀRZNIEKS/ CĒSU SS 14 8 6 22 57% 947 – 930 +17
5. SK JAUNPILS 16 9 7 25 56% 1144 – 1057 +87
6. SAULKRASTI 17 9 8 26 53% 1144 – 1237 -93
7. DAUGAVPILS NOVADS 15 7 8 22 47% 1098 – 1122 -24
8. EZERZEME/ RĒZEKNE 16 4 12 20 25% 1061 – 1154 -93
9. SK RŪJIENA 15 3 12 18 20% 1108 – 1233 -125
10. BJSS ALŪKSNE 17 1 16 18 6% 1100 – 1381 -281
1.posma “A” grupas noslēguma tabula 23.01.2016.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.% Gūtie-zaud.p. +/-
1. ViA/ VALMIERA GLASS-2 18 15 3 33 83% 1391 – 1169 +222
2. BK DARTIJA 18 15 3 33 83% 1517 – 1131 +386
3. SK JAUNPILS 18 15 3 33 83% 1307 – 1158 +149
4. EZERZEME/ RĒZEKNE 18 10 8 28 56% 1276 – 1244 +32
5. DAUGAVPILS NOVADS 18 9 9 27 50% 1304 – 1369 -65
6. CARNIKAVA 18 9 9 27 50% 1365 – 1209 +156
7. OC LIMBAŽI -2 18 7 11 25 39% 1203 – 1277 -74
8. BJBS RĪGA/ PĀRDAUGAVA 18 4 14 22 22% 1309 – 1509 -200
9. RUGĀJU SC 18 4 14 22 22% 1136 – 1391 -255
10. BJBS RĪGA/ RĪDZENE 18 2 16 20 11% 1381 – 1460 -79

Latvijas Studentu Basketbola Līgas čempionāts 2015./2016.g.sezona

Čempionāta tabula uz 10.03.2016.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Punkti U-Z sp.att.% Gūtie-zaud.p. +/-
1. BIZNESA AUGSTSKOLA TURĪBA 14 12 2 26 86% 1252 – 991 +261
2. VIDZEMES AUGSTSKOLA 14 9 5 23 64% 1068–947 +121
3. RĪGAS STRADIŅA UNIVERSITĀTE 16 10 6 26 63% 1196–1120 +76
4. BANKU AUGSTSKOLA 16 8 8 24 50% 1134–1283 -149
5. RĒZEKNES TEHNOLIĢIJU AKADĒMIJA/ VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA 15 7 8 22 47% 1148–1122 +26
6. LATVIJAS LAUKSAIMNIECĪBAS AKADĒMIJA 15 6 9 21 40% 1109–1170 -61
7. RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE 15 6 9 21 40% 1140–1154 -14
8. LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJA 15 2 13 17 13% 1028–1315 -287

Rēzeknes pilsētas 2015.gada atklātā Kausa izcīņa basketbolā

Kausa izcīņas noslēguma tabula kungiem 13.12.2015.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.% Gūtie-zaud.p. +/-
1. RA/ VRK 8 7 1 15 88% 672 – 499 +173
2. VIĻĀNI/ EZERZEME‘99 8 6 2 14 75% 657 – 549 +108
3. BK NARM 8 6 2 14 75% 618 – 556 +62
4. BRĪŽGONI/ LSK 8 5 3 13 63% 634 – 548 +86
5. EZERZEME/ BJSS ‘98/ MICROLINES 8 5 3 13 63% 628 – 582 +46
6. EZERZEME/ CRAFT BEARINGS 8 4 4 12 50% 553 – 555 -2
7. AUDRIŅI 8 2 6 10 25% 556 – 611 -55
8. BROĻI LATGAĻI/ MOBILKOM 8 1 7 9 13% 536 – 715 -179
9. EZERZEME/ BJSS ‘01/ GJ GRUPA 8 0 8 8 0% 460 –700 -240
Rezultatīvākie spēlētāji
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Arvis Malta RA/ VRK 149 24 4 37,25 65%
2. Māris Vaičulis Brīžgoni/ LSK 267 16 8 33,38 48%
3. Aleksandrs Orlovs Ezerz./CRAFT Bearings 29 1 1 29 67%
4. Valdis Seņkāns Ezerz./BJSS'98/Microlines 230 30 8 28,75 71%
5. Andris Gabrusāns Broļi Latgaļi/ Mobilkom 203 19 8 25,38 72%
6. Mareks Malinovskis Viļāni/ Ezerzeme’99 199 29 8 24,88 91%
7. Juris Meļņiks Viļāni/ Ezerzeme’99 182 30 8 22,75 45%
8. Kaspars Cipruss BK NARM 44 1 2 22 43%
9. Kārlis Pozņakovs BK NARM 130 16 6 21,67 80%
10. Renārs Bulduris RA/ VRK 167 6 8 20,88 58%
11. Aleksejs Grehovs Ezerz./CRAFT Bearings 164 14 8 20,5 59%
12. Ainis Rundāns Ezerz./BJSS’98/Microlines 157 17 8 19,63 60%
13. Toms Upe Ezerz./BJSS’98/Microlines 19 3 1 19 33%
14. Jevgeņijs Pavkšto Audriņi 95 1 5 19 57%
15. Maksims Peiners BK NARM 130 9 7 18,57 63%
16. Valdis Orskis BK NARM 18 2 1 18 67%
17. Atis Kļaviņš RA/ VRK 132 21 8 16,5 50%
18. Edgars Unzuls RA/ VRK 97 8 6 16,17 91%
19. Lucas Cramer Brīžgoni/ LSK 90 5 6 15 63%
20. Artūrs Škesters Ezerz./CRAFT Bearings 103 7 14,71 40%
21. Ainārs Krištupāns RA/ VRK 28 3 2 14 60%
22. Raimonds Repelis Brīžgoni/ LSK 70 3 5 14 67%
23. Nauris Mazurs Ezerz./CRAFT Bearings 97 7 7 13,86 60%
24. Raimonds Kauliņš Broļi Latgaļi/ Mobilkom 106 9 8 13,25 64%
25. Reinis Strankaļs Ezerz./BJSS’01/GJ Grupa 103 4 8 12,88 38%
26. Vjačeslavs Višņakovs Brīžgoni/ LSK 94 22 8 11,75 63%
27. Niks Saknītis BK NARM 34 1 3 11,33 100%
28. Artūrs Pitrāns Brīžgoni/ LSK 54 3 5 10,8 83%
29. Elgars Reidzāns Ezerz./BJSS’01/GJ Grupa 86 6 8 10,75 45%
30. Aigars Bogdanovs Ezerz./CRAFT Bearings 85 14 8 10,65 55%
31. Rihards Teirumnieks Ezerz./BJSS’01/GJ Grupa 42 8 4 10,5
32. Retvards Rusins Viļāni/ Ezerzeme’99 84 3 8 10,5 58%
33. Aivars Pavlāns Audriņi 52 1 5 10,4 25%
34. Sergejs Mališevs Audriņi 83 11 8 10,38 70%
35. Artūrs Bobrovskis Broļi Latgaļi/ Mobilkom 58 1 6 9,67 41%
36. Raimonds Zutis Brīžgoni/ LSK 77 8 9,63 83%
37. Aleksandrs Grehovs Audriņi 67 4 7 9,57 50%
38. Elvis Zeiļuks Viļāni/ Ezerzeme’99 76 12 8 9,5 46%
39. Jānis Žogots Broļi Latgaļi/ Mobilkom 37 4 4 9,25 8%
40. Andris Seleckis Audriņi 62 12 7 8,86
41. Sandis Zutis Ezerz./BJSS’98/Microlines 70 16 8 8,75
42. Armands Omuls BK NARM 69 7 8 8,63 80%
43. Rihards Voskāns Ezerz./BJSS’98/Microlines 64 1 8 8 45%

Rēzeknes pilsētas 2015.gada atklātais čempionāts basketbolā

Kungu komandu spēle par 1.-2.vietu Kungu komandu spēle par 3.-4.vietu
Brīžgoni – Ezerzeme/ CRAFT Bearings - 58 - 55 Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines - Broļi Latgaļi/ Mobilkom - 74 - 70
Pusfināla spēļu rezultāti
Ezerzeme/ CRAFT Bearings - Broļi Latgaļi/ Mobilkom – 76 - 54
Brīžgoni - Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines – 74 - 59
Ceturtdaļfināla spēļu par rezultāti
Broļi Latgaļi/ Mobilkom – Audriņi – 103 - 89 Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines – Viļāni/ Ezerzeme’99 – 58 - 42
Priekšsacīkšu noslēguma tabula kungiem 03.05.2015.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. EZERZEME/ CRAFT BEARINGS 7 7 0 547 – 380/ +167 14 100%
2. BRĪŽGONI/ LSK 7 5 2 470 – 392/ +78 12 71%
3. EZERZEME/ BJSS ‘98/ MICROLINES 7 5 2 538 – 489/ +49 12 71%
4. BROĻI LATGAĻI/ MOBILKOM 7 4 3 563 – 500/ +63 11 57%
5. AUDRIŅI 7 2 5 545 – 632/ -87 9 29%
6. VIĻĀNI/ EZERZEME‘99 7 2 5 438 – 481/ -43 9 29%
7. VIĻĀNI 7 3 4 358 – 394/ -36 8 43%
8. EZERZEME/ BJSS ‘96 7 0 7 436 – 627/ -191 7 0%
Rezultatīvākie kungi
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Aleksandrs Lebedevs Audriņi 237 18 6 39,5 77%
2. Arvis Malta Viļāni 118 6 4 29,5 51%
3. Kārlis Pozņakovs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 217 22 9 24,11 57%
4. Valdis Seņkāns Ezerzeme/ BJSS '98/ Microlines 216 30 9 24 64%
5. Maksims Peiners Broļi Latgaļi/ Mobilkom 180 14 8 22,5 64%
6. Renārs Bulduris Ezerzeme/ CRAFT Bearings 147 4 7 21 61%
7. Aleksejs Grehovs Ezerzeme/ CRAFT Bearings 121 8 6 20,17 64%
8. Guntars Omuls Ezerzeme/ BJSS’96 141 7 7 20,14 47%
9. Mārtiņš Silickis Brīžgoni/ LSK 136 2 7 19,43 49%
10. Mareks Malinovskis Viļāni/ Ezerzeme’99 152 24 8 19 44%
11. Toms Upe Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines 94 9 5 18,8 84%
12. Māris Vaičulis Brīžgoni/ LSK 128 5 7 18,29 44%
13. Artūrs Škesters Ezerzeme/ CRAFT Bearings 128 2 7 18,29 44%
14. Nauris Mazurs Ezerzeme/ CRAFT Bearings 102 2 6 17 29%
15. Artis Upenieks Viļāni 68 4 17 58%
16. Sandis Savickis Ezerzeme/ BJSS’96 96 9 6 16 84%
17. Juris Meļņiks Viļāni/ Ezerzeme’99 127 17 8 15,88 79%
18. Kaspars Dzenis Brīžgoni/ LSK 79 12 5 15,8 79%
19. Raimonds Repelis Brīžgoni/ LSK 78 8 5 15,6 70%
20. Kristaps Lizdiks Viļāni 14 1 14 40%
21. Ainis Rundāns Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines 122 12 9 13,56 53%
22. Gints Sērmais Viļāni 13 1 1 13 50%
23. Armands Omuls Broļi Latgaļi/ Mobilkom 72 9 6 12 73%
24. Jevgeņijs Pavkšto Audriņi 44 4 11 44%
25. Kristaps Strūbergs Viļāni 54 4 5 10,8 25%
26. Edgars Unzuls Broļi Latgaļi/ Mobilkom 74 3 7 10,57 70%
27. Ainārs Krištupāns Broļi Latgaļi/ Mobilkom 93 3 9 10,33 33%
28. Sergejs Mališevs Audriņi 60 5 6 10 64%
29. Andris Seleckis Audriņi 67 13 7 9,57 73%
30. Sergejs Kuzmins Audriņi 74 3 8 9,25 29%
Čempionāta noslēguma tabula dāmām 03.05.2015.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. MOSEŅIS 4 3 1 279 – 259/ +20/ +5 7 75%
2. KALUPE 4 3 1 272 – 227/ +45/ -5 7 75%
3. RĒZEKNE 4 0 4 241 – 306/ -65 4 0%
Rezultatīvākās dāmas
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Kristīne Rimša Moseņis 135 20 4 33,8 66%
2. Santa Baltace Kalupe 121 1 4 30,3 71%
3. Inga Kaša Rēzekne 80 6 4 20 38%
4. Elīna Zujāne Rēzekne 18 2 1 18 20%
5. Kristiāna Urtāne Rēzekne 52 3 4 13 50%
6. Annija Trubiņa Kalupe 48 3 4 12 70%
7. Daina Potaša Kalupe 36 1 3 12 55%
8. Līga Ludborža Moseņis 12 1 12 0%
9. Sandra Adijāne Moseņis 44 7 4 11 25%
10. Kristiāna Kurcenbauma Kalupe 40 8 4 10 40%
11. Elīza Poiša Rēzekne 20 2 10 29%
12. Edīte Korkliša Moseņis 31 1 4 7,75 0%
13. Iluta Purmale Rēzekne 31 4 7,75 88%
14. Arnita Poiša Moseņis 6 1 6
15. Santa Ostrovska Moseņis 11 2 5,5 50%
16. Ingūna Rubule Moseņis 16 3 5,33 50%
17. Ilona Vasiļkova Moseņis 21 4 5,25 50%
18. Sanita Belkeviča Kalupe 18 1 4 4,5 67%
19. Linda Rundāne Rēzekne 15 3 4 3,75 100%
20. Diāna Korkliša Rēzekne 15 1 4 3,75
21. Ramona Ančupāne Rēzekne 11 1 3 3,67 100%

Latvjas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionāts 2014./2015.g.sezona

2.posms 11.-17.vieta, noslēguma tabula 12.04.2015.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti
11. OC LIMBAŽI-2 12 9 3 944 – 829/ +115 21
12. STASIS ALŪKSNE 12 8 4 1004 – 864/ +140 20
13. EZERZEME/ RĒZEKNE 12 8 4 831 – 785/ +46 20
14. SK BRUŅINIEKS/ Daugavpils novads 12 7 5 862 – 801/ +61 19
15. BS RĪGA 12 5 7 822 – 876/ -54 17
16. BK KRĀSLAVA 12 4 8 835 – 840/ -5 16
17. BS RĪGA/ RĪDZENE/ TURĪBA 2 12 1 11 775 – 1078/ -303 13
”A” grupas 1.posma noslēguma tabula 30.01.2015.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti
1. DĀRZNIEKS/ CĒSU SS 16 14 2 1173 – 1017/ +156 30
2. BK DARTIJA 16 14 2 1347 – 1069/ +278 30
3. BK SALACGRĪVA 16 12 4 1344 – 1041/ +303 28
4. CARNIKAVA 16 9 7 1267 – 1105/ +162 25
5. MADONA/ BJSS 16 7 9 1130 – 1175/ -45 23
6. OC LIMBAŽI-2 16 5 11 1043 – 1237/ -194 21
7. EZERZEME/ RĒZEKNE 16 5 11 1066 – 1205/ -139 21
8. STASIS ALŪKSNE 16 4 12 1135 – 1315/ -180 20
9. BS RĪGA 16 2 14 944 – 1285/ -341 18

Ziemeļvidzemes Sieviešu Basketbola līgas čempionāts 2014./2015.g.sezona

Turnīra tabula uz 16.03.2015.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. MOSEŅIS/ RĒZEKNES NOVADS 11 9 2 655 – 517/ +138 20 81,82
2. HOPE 10 8 2 692 – 382/ +310 18 80
3. CĒSU JUNIORES 12 9 3 626 – 554/ +72 21 75
4. KRK VIDZEME/ KLONDAIKA 12 7 5 743 – 560/ +183 19 75
5. KALUPE 12 5 7 728 – 566/ +162 17 41,67
6. RĒZEKNE 11 3 7 495 – 553/ -58 13 27,27
7. LIMBAŽI 12 0 12 304 – 741/ -537 12 0

Rēzeknes pilsētas 2014.gada atklātā Kausa izcīņa basketbolā

Kungu komandu spēle par 1.-2.vietu Kungu komandu spēle par 3.-4.vietu
BROĻI LATGAĻI/ MOBILKOM - Audriņi - 83-70 EZERZEME/ CRAFT BEARINGS – Brīzgoni/ LSK - 85-80
Pusfināla spēļu rezultāti
EZERZEME/ CRAFT BEARINGS – Audriņi – 95-70
BRĪŽGONI/ LSK - Broļi Latgaļi/ Mobilkom – 67-60
Ceturtdaļfināla spēļu par rezultāti
BRĪŽGONI/ LSK - Ezerzeme/ BJSS’96 - 82-65 AUDRIŅI - Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines - 88-59
Kungu priekšsacīkšu noslēguma tabula 30.11.2014.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti
1. EZERZEME/CRAFT BEARINGS 5 5 0 520 – 345/ +175 10
2. BROĻI LATGAĻI/MOBILKOM 5 4 1 445 – 376/ +69 9
3. BRĪŽGONI/ LSK 5 3 2 365 – 350/ +15 8
4. EZERZEME/ BJSS`98/ MICROLINES 5 2 3 410 – 454/ -44 7
5. AUDRIŅI 5 1 4 314 – 402/ -88 6
6. EZERZEME/ BJSS`96 5 0 5 239 – 366/ -127 5
Rezultatīvākie spēlētāji 20.12.2014.
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Valdis Seņkāns Ezerzeme/BJSS`98/Microlines 124 18 3 41,33 72%
2. Aleksejs Grehovs Ezerzeme/ CRAFT Bearings 158 9 5 31,6 83%
3. Renārs Buldurs Ezerzeme/ CRAFT Bearings 195 5 7 27,86 57%
4. Kārlis Pozņakovs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 190 19 7 27,14 74%
5. Aleksandrs Lebedevs Audriņi 184 11 7 26,29 68%
6. Maksims Peiners Broļi Latgaļi/ Mobilkom 180 13 7 25,71 57%
7. Raimonds Zutis Brīžgoni/ LSK 24 1 24
8. Ainis Rundāns Ezerzeme/BJSS`98/Microlines 140 20 6 23,33 59%
9. Māris Vaičulis Brīžgoni/ LSK 45 4 2 22,5 25%
10. Mārtiņš Silickis Brīžgoni/ LSK 174 3 8 21,75 48%
11. Kaspars Dzenis Brīžgoni/ LSK 130 19 6 21,67 56%
12. Guntars Omuls Ezerzeme/ BJSS’96 79 7 4 19,75 100%
13. Jevgenijs Pavkšto Audriņi 36 2 18 47%
14. Raimonds Replis Brīžgoni/ LSK 71 6 4 17,75 87%
15. Sandis Savickis Ezerzeme/ BJSS`96 70 4 5 14 65%
16. Artūrs Škesters Ezerzeme/ CRAFT Bearings 96 7 7 13,71 48%
17. Sandis Zutis Ezerzeme/BJSS`98/Microlines 65 12 5 13 60%
18. Aigars Bogdanovs Ezerzeme/ CRAFT Bearings 50 15 4 12,5 75%
19. Aleksandrs Orlovs Ezerzeme/ CRAFT Bearings 62 1 5 12,4 60%
20. Atis Kļaviņš Ezerzeme/ CRAFT Bearings 86 10 7 12,29 80%
21. Sergejs Mališevs Audriņi 85 14 7 12,14 43%
22. Artūrs Mazurs Ezerzeme/ BJSS`96 12 2 2 12
23. Jānis Masaļskis Ezerzeme/ CRAFT Bearings 23 3 2 11,5
24. Ainārs Krištupāns Ezerzeme/ BJSS`96 43 5 4 10,75 38%
25. Rihards Voskāns Ezerzeme/BJSS`98/Microlines 51 6 5 10,2 68%
26. Aivars Pavlāns Audriņi 61 6 10,17 30%
27. Sergejs Kuzmins Audriņi 71 6 7 10,14 25%
28. Vjačeslavs Višņakovs Brīžgoni/ LSK 81 10 8 10,13 58%
29. Andris Seleckis Audriņi 37 8 4 9,25
30. Edgars Mankovskis Ezerzeme/ BJSS`96 33 2 4 8,25 20%
31. Edgars Unzuls Broļi Latgaļi/ Mobilkom 40 1 4 10 75%
32. Raimonds Kauliņš Broļi Latgaļi/ Mobilkom 44 6 6 7,33 50%
33. Edgars Rumjancevs Ezerzeme/ BJSS`96 28 6 4 7
34. Aigars Seņkāns Ezerzeme/ BJSS`96 7 1 1 7
35. Andrejs Peiners Broļi Latgaļi/ Mobilkom 27 4 6,75 75%
36. Armands Omuls Broļi Latgaļi/ Mobilkom 32 4 5 6,4 63%
37. Reinis Strankaļs Ezerzeme/BJSS`98/Microlines 37 1 6 6,17 25%
38. Deinis Grigorjevs Ezerzeme/ BJSS`96 24 1 4 6 60%
39. Gatis Baltiņš Brīžgoni/ LSK 5 1 1 5
40. Vladislavs Platonovs Audriņi 24 5 4,8 46%
41. Andrejs Meirāns Ezerzeme/ CRAFT Bearings 28 1 6 4,67 33%
42. Edvīns Morozs Ezerzeme/ BJSS`96 9 1 2 4,5
43. Edgars Pūtelis Brīžgoni/ LSK 34 5 8 4,25 63%
44. Artūrs Bobrovskis Broļi Latgaļi/ Mobilkom 29 7 4,14 33%
45. Uldis Zujevs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 18 5 3,6 50%
46. Juris Fedotovs Ezerzeme/BJSS’98/Microlines 15 1 5 3
47. Rolands Mališevs Audriņi 15 2 5 3 75%

Ielu sporta un kultūras pasākums "Street games" - Ielu basketbols

Rēzekne, 21.06.2014.
Sievietes
1.vieta 2.vieta 3.vieta
SIGMA (Daugavpils) Lebrona Heiteres West (Daugavpils)
Annija Trubiņa Linda Čevere Jūlija Komļeva
Santa Baltace Aleksandra Borcova Laura Gribuste
Laura Orlovska Baiba Čevere Dita Andrijevska
Annija Pozņaka Lidija Viktorija Artiševska
U-12 Zēni
1.vieta 2.vieta 3.vieta
Spicie (Rēzekne) Nike (Rēzekne) Nike Sport (Rēzekne)
Kristaps Arbidāns Marts Dreļs Kārlis Kristiāns Dundurs
Dāvis Ralfs Stivriņš Rolands Barkāns Gatis Dembovskis
Rūdolfs Upe Rihards Teirumnieks Renārs Saukāns
Kristiāns Justs Matīss Aleksandrs Cvetkovs
U-14 Jaunieši
1.vieta 2.vieta 3.vieta
Power (Rēzekne) Aglona Pelmeņi (Rēzekne)
Elgars Reidzāns Emīls Repeļs Dagnis Zutis
Reinis Strankaļs Ainārs Kovaļkovs Aivis Mūrnieks
Dairis Augstkalns Kārlis Kurcenbaums Juris Bistrovs
Erlends Juškāns Ralfs Šķesters
17+ Vīrieši
1.vieta 2.vieta 3.vieta
Ezerzeme (Rēzekne) Otto Normāls (Rīga/ Rēzekne) IVS-D/Dautkom (Daugavpils)
Aleksejs Grehovs Niks Saknītis Ivans Gļeba
Renārs Bulduris Armands Omuls Pāvils Mozulis
Artūrs Šķesters Šota Giorgadze Iļja Ivanovs
Atis Kļaviņš Jānis Masaļskis Māris Umbraško

Rēzeknes pilsētas 2014.gada atklātais čempionāts basketbolā

Kungu komandu spēle par 1.-2.vietu Kungu komandu spēle par 3.-4.vietu
Ezezreme’98/ BJSS/ Microlines – Ezerzeme Mix - 71 - 65 Broļi Latgaļi/ Mobilkom - Viļāni – 84 - 69
Pusfināla spēļu rezultāti
Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines – Broļi Latgaļi/ Mobilkom - 75-68
Ezerzeme Mix – Viļān8i - 102-69
Ceturtdaļfināla spēļu par rezultāti
Broļi Latgaļi/ Mobilkom - Brīžgoni - 71-67 Viļāni – Audriņi - 88-76
Priekšsacīkšu noslēguma tabula 03.05.2014.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. EZERZEME/ BJSS ‘98/ MICROLINES 9 9 0 697 – 505/ +192 18 100%
2. EZERZEME MIX 9 7 2 797 – 509/ +288 16 78%
3. VIĻĀNI 9 7 2 666 – 577/ +89 16 78%
4. BROĻI LATGAĻI/ MOBILKOM 9 6 3 587 – 570/ +17 15 67%
5. BRĪŽGONI 9 5 4 704 – 570/ +134 14 56%
6. AUDRIŅI 9 4 5 621 – 660/ -39 13 44%
7. EZERZEME/ BJSS ‘95 9 6 6 494 – 580/ -86 12 33%
8. BARKAVA 9 3 6 428 – 489/ -61 10 33%
9. RĒZEKNES AUGSTSKOLA 9 1 8 491 – 766/ -275 9 11%
10. LŪZNAVA 9 0 9 491 – 766/ -275 5 0%
Rezultatīvākie spēlētāji 17.05.2014.
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Māris Vaičulis Brīžgoni 353 32 10 35,3 66%
2. Edgars Unzuls Lūznava 132 13 4 33 67%
3. Aleksandrs Orlovs Viļāni 112 1 4 28 57%
4. Kārlis Pozņakovs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 263 26 10 26,3 58%
5. Einārs Kaļva Ezerzeme Mix 78 10 3 26 86%
6. Valdis Orskis Ezerzeme Mix 184 24 8 23 67%
7. Kaspars Politers Barkava 91 8 4 22,75/td> 68%
8. Maksims Peiners Broļi Latgaļi/ Mobilkom 249 14 11 22,64 68%
9. Aleksandrs Lebedevs Audriņi 177 11 8 22,13 52%
10. Gints Ikaunieks Barkava 21 1 21 88%
11. Aleksejs Grehovs Ezerzeme’98/ BJSS/ Microlines 203 15 10 20,3 60%
12. Jevgeņijs Kovaļevskis Ezerzeme Mix / RALL 197 10 10 19,7 46%
13. Andris Ivanāns Rēzeknes Augstskola 39 2 19,5 75%
14. Mārtiņš Silickis Brīžgoni 149 5 8 18,63 57%
15. Arvis Malta Viļāni 199 24 10 18,09 62%
16. Renārs Bulduris Ezerzeme’98/ BJSS/ Microlines 180 8 10 18 57%
17. Ilgvars Kozuls Rēzeknes Augstskola 18 1 18
18. Juris Baltalksnis Rēzeknes Augstskola 114 12 7 16,29 83%
19. Ainārs Krištupāns Ezerzeme/ BJSS '95 94 4 6 15,67 67%
20. Sergejs Pavļukevičs Lūznava 30 4 2 15 50%
21. Raimonds Zutis Rēzeknes Augstskola 103 3 7 14,71 50%
22. Kristaps Strūbergs Viļāni 130 15 9 14,44 53%
23. Raimonds Kauliņš Broļi Latgaļi/ Mobilkom 144 26 10 14,4 45%
24. Artūrs Škesters Ezerzeme Mix 141 3 10 14,1 47%
25. Aleksandrs Grehovs Audriņi 110 3 8 13,75 42%
26. Aigars Bogdanovs Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines 121 18 9 13,44 91%
27. Valdis Seņkāns Ezerzeme/ BJSS '98/ Microlines 119 14 9 13,22 63%
28. Sandis Savickis Ezerzeme/ BJSS’95 91 10 7 13 47%
29. Aleksandrs Šrubs Barkava 52 4 13 55%
30. Gints Sērmais Viļāni 101 8 8 12,63 83%
31. Raimonds Repelis Ezerzeme Mix 126 11 10 12,6 64%
32. Andris Gabrusāns Rēzeknes Augstskola 99 11 8 12,38 38%
33. Raitis Špaks Lūznava 12 1 12 100%
Čempionāta noslēguma tabula dāmām
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. MOSEŅIS/ JUNIORES 4 3 1 392 – 214/ +178 7 75%
2. MOSEŅIS 4 3 1 326 – 227/ +99 7 75%
3. RĒZEKNES NOVADA BJSS 4 0 4 139 – 416/ -277 4 0%
Rezultatīvākās dāmas
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Līga Ludborža Moseņis/ Juniores 162 11 4 40,5 57%
2. Inga Kaša Moseņis/ Juniores 87 1 4 21,75 63%
3. Anita Puncule Moseņis 42 2 21 63%
4. Kristīne Rimša Moseņis 71 10 4 17,75
5. Edīte Korkliša Moseņis 54 2 4 13,5 50%
6. Ilze Kalniņa Moseņis 45 2 4 11,25 60%
7. Arnita Poiša Moseņis 33 1 3 11 75%
8. Kristiāna Urtāne Moseņis/ Juniores 41 4 10,25
9. Kristīne Soma Moseņis 40 2 4 10
10. Ginta Pavlova Moseņis/ Juniores 20 2 10
11. Linda Rundāne Rēzeknes nov. BJSS 36 6 4 11,33 50%
12. Sandra Adijāne Moseņis/ Juniores 18 2 2 9 0%
13. Elīza Poiša Rēzeknes nov. BJSS 26 1 3 8,67 30%
14. Ramona Ančupāne Moseņis/ Juniores 17 1 2 8,5
15. Diāna Korkliša Moseņis/ Juniores 31 1 4 7,75
16. Ilona Logina Moseņis 30 1 4 7,5 50%
17. Alise Dudkina Rēzeknes nov.BJSS 14 2 7 100%
18. Mārīte Svikle Rēzeknes nov.BJSS 6 1 6
19. Santa Ostrovska Moseņis 11 1 2 5,5 0%
20. Marija Dudareva Rēzeknes nov.BJSS 21 4 4 5,25 60%

Latvjas - Lietuvas - Baltkrievijas - Krievijas Pierobežu Basketbola līgas čempionāts 2013./2014.g.sezona

Turnīra tabula 07.04.2014.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Utenas policija/ Lietuva 11 8 3 927 – 754/ +173 19 73%
2. Visaginas/ Lietuva 10 7 3 796 – 714/ +82 17 70%
3. Veļikije Luki/ Krievija 12 8 4 827 – 718/ +109 20 67%
4. Daugavpils novads 11 7 4 785 – 663/ +64 18 64%
5. Rēzekne 12 7 5 860 – 791/ +75 19 58%
6. DU/ Daugavpils 12 1 11 670 – 1055/ -385 13 8%
7. Polocka/ Baltkrievija 10 1 9 497 – 809/ -312 10 10%
Pirmais četrnieks pēc finālspēlēm Daugavpilī 11.-12.04.2014.
1.vieta Utenos Polivija (Lietuva)
2.vieta Velikuje Luki (Krievija)
3.vieta Visaginas (Lietuva)
4.vieta Daugavpils novads (Latvija)

Rēzeknes pilsētas 2013.gada atklātā Kausa izcīņa basketbolā

Kungu komandu finālspēļu rezultāti
Spēle par 1.-2.vietu Spēle par 3.-4.vietu
Microlines – Barkava - 63 – 54 Viļāni – Audriņi - 86 - 71
Kungu komandu pusfināla spēļu rezultāti
Microlines – Viļāni – 78 - 63 Barkava – Audriņi – 103 - 66
Atlases spēļu par iekļūšanu pusfinālā rezultāti kungu komandām
Viļāni – Brīžgoni – 74 - 56 Microlines - Brōļi Latgaļi/ Mobilkom – 101 - 70
Audriņi - Ezerzeme/ BJSS’95 – 90 - 82 Barkava - Ezerzeme Mix – 82 - 68
Priekšsacīkšu noslēguma tabulas kungiem 16.12.2013.
Vieta „A” apakšgrupa Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Microlines 5 5 0 458 – 299/ +159 10 100%
2. Ezezeme Mix 5 4 1 435 – 289/ +146 9 80%
3. Brīžgoni 5 3 2 392 – 307/ +85 8 50%
4. Ezerzeme/BJSS ‘95' 5 2 3 390 – 348/ +42 7 40%
5. Artland/ Rēzeknes novads 5 1 4 287 – 441/ -154 6 20%
6. Lūznava 5 0 5 197 – 475/ -278 5 0%
Vieta „B” apakšgrupa Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Audriņi 5 4 1 415 – 296/ +119 9 80%
2. Viļāni 5 4 1 438 – 281/ +157 9 80%
3. Barkava 5 4 1 398 – 318/ +80 9 80%
4. Broļi Latgaļi / Mobil Kom 5 2 3 337 – 357/ -20 7 40%
5. Ezerzeme /BJSS ‘98 5 1 4 307 – 468/ -161 6 20%
6. Rēzeknes Augstskola 5 0 5 253 – 428/ -175 5 0%
Rezultatīvākie spēlētāji
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Arvis Malta Viļāni 115 11 3 39,33 45%
2. Māris Vaičulis Brīžgoni 162 9 5 32,4 57%
3. Renārs Bulduris Microlines 119 3 4 29,75 63%
4. Artūrs Škute Barkava 57 2 2 28,5 83%
5. Aleksejs Grehovs Microlines 138 8 5 27,6 59%
6. Aleksandrs Lebedevs Audriņi 129 13 5 25,8 62%
7. Kristaps Strūbergs Viļāni 95 5 4 23,75 74%
8. Jevgeņijs Kovaļevskis Ezerzeme Mix 118 9 5 23,6 57%
9. Kārlis Pozņakovs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 94 7 4 23,5 53%
10. Valdis Seņkāns Ezerzeme/ BJSS '98 117 4 5 23,4 67%
11. Sandis Savickis Ezerzeme/ BJSS ‘95 92 13 4 23 48%
12. Andris Seleckis Audriņi 102 17 5 20,4 50%
13. Valdis Orskis Ezerzeme Mix 76 6 4 19 58%
14. Ainis Rundāns Ezerzeme/ BJSS’98 89 19 5 17,8 45%
15. Gints Ikaunieks Barkava 70 4 17,5 64%
16. Raimonds Kauliņš Broļi Latgaļi/ Mobilkom 69 6 4 17,25 67%
17. Aleksandrs Smirnovs Ezerzeme/ BJSS '95 65 5 4 16,25 25%
18. Aleksandrs Orlovs Viļāni 48 0 3 16 43%
19. Mārtiņš Trops Barkava 48 1 3 16 83%
20. Vjačeslavs Višņakovs RA 79 5 5 15,8 57%
21. Kaspars Politers Barkava 45 5 3 15 63%
22. Artūrs Škesters Ezerzeme Mix 74 1 5 14,8 47%
23. Salvis Justs Viļāni 44 6 3 14,67 67%
24. Mārtiņš Silickis Brīžgoni 44 0 3 14,67 30%
25. Jevgeņijs Pavkšto Artland/ Rēzeknes novads 73 3 5 14,6 25%
26. Ilmārs Trops Barkava 72 9 5 14,4 63%
27. Artūrs Pitrāns Lūznava 53 5 4 13,25 53%
28. Maksims Peiners Ezerzeme Mix 26 2 2 13
29. Genādijs Šidlovskis Audriņi 13 1 13 0%
30. Sergejs Mališevs Audriņi 63 13 5 12,6 50%
31. Aivars Pavlāns Artland/ Rēzeknes novads 63 3 5 12,6 53%
32. Normunds Gabrusāns RA 50 5 4 12,5 25%
332. Atis Kļaviņš Ezerzeme Mix 62 8 5 12,4
Turnīra tabula dāmām
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Rēzeknes novada BJSS 4 4 0 247 – 139/ +108 8 100%
2. Moseņis/ Rēzekne 4 3 1 300 – 221/ +79 7 75%
3. Moseņis/ Rēzeknes novads 4 2 2 179 – 184/ -5 6 50%
4. Valsts Robežsardze 4 1 3 122 – 171/ -49 4 25%
5. Dricāni 4 0 4 56 – 189/ -133 2 0%
Rezultatīvākās dāmas
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Līga Ludborža Moseņis/ Rēzekne 145 10 4 36,25 56%
2. Sanita Beļkeviča Valsts Robežsardze 21 2 1 21 83%
3. Ginta Pavlova Rēzeknes nov. BJSS 62 2 3 20,67 50%
4. Kristīne Rimša Rēzeknes nov. BJSS 57 11 3 19 31%
5. Daina Potaša Valsts Robežsardze 33 1 2 16,5 67%
6. Ilze Kalniņa Rēzeknes nov. BJSS 46 3 3 15,33 50%
7. Inga Kaša Moseņis/ Rēzeknes nov. 28 1 2 14 20%
8. Sandra Adijāne Rēzeknes nov. BJSS 36 1 3 12
9. Arnita Poiša Moseņis/ Rēzekne 46 2 4 11,5 75%
10. Ieva Kozlovska Dricāni 23 1 2 11,5
11. Kristiāna Urtāne Moseņis/ Rēzeknes nov. 34 3 11,33 0%
12. Ingūna Rubule Moseņis/ Rēzeknes nov. 32 3 10,67 43%
13. Velta Fota Valsts Robežsardze 10 1 10 07%
14. Edīte Korkliša Moseņis/ Rēzekne 39 2 4 9,75 67%
15. Anita Puncule Moseņis/ Rēzeknes novads 26 3 8,67 50%
16. Diāna Korkliša Moseņis/ Rēzekne 26 1 4 6,5 33%
17. Linda Rundāne Moseņis/ Rēzekne 24 4 4 6 40%
18. Ramona Ančupāne Valsts Robežsardze 12 2 2 6 67%
19. Evija Kozlovska Dricāni 12 2 6 33%
20. Viktorija Deksne Rēzeknes novada BJSS 11 2 5,5 42%

Rēzeknes pilsētas 2013.gada atklātais čempionāts basketbolā

Spēle par 1.-2.vietu Spēle par 3.-4.vietu
Microlines – Ezerzeme Mix/ RALL - 85 - 65 Barkava – Viļāni – 70 - 61
Vīriešu komandu pusfināla spēļu rezultāti
Microlines – Barkava - 90-70 Ezerzeme Mix/ RALL – Viļāni - 111-80
Atlases spēļu par iekļūšanu pusfinālā rezultāti vīriešu komandām
Barkava – Ezerzeme/ BJSS’95 - 73-57 Viļāni – Brīžgoni - 77-69
Microlines – Audriņi - 102-69 Ezerzeme Mix/ RALL - Brōļi Latgaļi/ Mobilkom – 20-0
Priekšsacīkšu noslēguma tabulas kungiem 06.05.2013.
Vieta „A” apakšgrupa Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Microlines 5 5 0 518 - 239 10 100%
2. Viļāni 5 4 1 391 - 326 9 80%
3. Ezerzeme/BJSS ‘95' 5 3 2 389 - 344 8 60%
4. Broļi Latgaļi / Mobil Kom 5 2 3 356 - 359 7 40%
5. Rēzeknes Augstskola 5 1 4 255 - 473 6 20%
6. Lūznava 5 0 5 218 - 386 5 0%
Vieta „B” apakšgrupa Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Ezerzeme Mix / RALL 4 4 0 406 - 266 8 100%
2. Barkava 4 3 1 327 - 265 7 75%
3. Brīžgoni 4 2 2 275 - 267 6 50%
4. Audriņi 4 1 3 288 - 257 5 25%
5. Ezerzeme /BJSS ‘94 4 0 4 248 - 391 4 0%
Rezultatīvākie spēlētāji
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Kārlis Pozņakovs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 162 8 4 40,5 58%
2. Aleksejs Grehovs Microlines 202 19 7 28,86 54%
3. Aleksandrs Lebedevs Audriņi 139 8 5 27,8 71%
4. Māris Vaičulis Brīžgoni 132 9 5 26,4 55%
5. Renārs Bulduris Microlines 183 10 7 26,14 71%
6. Maksims Peiners Ezerzeme Mix / RALL 122 7 5 24,4 47%
7. Aleksandrs Orlovs Viļāni 136 2 6 25,67 61%
8. Kristaps Strūbergs Viļāni 156 11 7 22,29 54%
9. Raivis Mizāns Lūznava 22 2 1 22 0%
10. Jevgeņijs Kovaļevskis Ezerzeme Mix / RALL 106 5 5 21,2 40%
11. Rihards Kondrāts Rēzeknes Augstskola 60 2 3 20 25%
12. Valdis Seņkāns Rēzeknes/ BJSS '94 57 5 3 19 38%
13. Edgars Mankovskis Rēzeknes/ BJSS '94 71 6 4 17,75 45%
14. Artūrs Škesters Ezerzeme Mix / RALL 87 0 5 17,4 67%
15. Aleksandrs Smirnovs Rēzeknes/ BJSS '95 101 2 6 16,83 77%
16. Mārtiņš Silickis Brīžgoni 84 2 5 16,8 38%
17. Ilmārs Trops Barkava 79 11 5 15,8 83%
18. Arvis Malta Viļāni 31 0 2 15,5 50%
19. Aleksandrs Šrubs Lūznava 92 0 6 15,33 48%
20. Jānis Masaļskis Microlines 59 6 4 14,75 53%
21. Aigars Seņkāns Rēzeknes/ BJSS '94 44 3 3 14,67 70%
22. Jānis Jukna Microlines 29 2 2 14,5 33%
23. Jurģis Juška Barkava 58 3 4 14,5 73%
24. Guntars Omuls Ezerzeme/ BJSS’95 86 6 6 14,33 50%
25. Ainārs Krištupāns Rēzeknes/ BJSS '95 57 8 4 14,25 58%
26. Raimonds Zutis RA 42 8 3 14
27. Sergejs Kuzmins Audriņi 67 0 5 13,4 100%
28. Raimonds Kauliņš Broļi Latgaļi/ Mobilkom 40 2 3 13,33 50%
29. Pāvels Beļisovs Audriņi 61 1 5 12,2 50%
30. Juris Baltalksnis RA 61 1 5 12,2 50%
Noslēguma tabula dāmām
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Moseņis 3 3 0 279 – 135 6 100%
2. Rēzeknes BJSS 3 2 1 232 - 200 5 67%
3. Vienība 3 1 2 226 - 233 4 33%
4. Dricāni 3 0 3 93 – 262 3 0%
Rezultatīvākās dāmas
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē Soda metienu precizitāte %
1. Kristīne Rimša Moseņis 52 9 2 26 57%
2. Līga Ludborža Vienība 51 5 2 25,5 67%
3. Marta Nalivaiko BJSS 60 3 3 20 67%
4. Sandra Adijāne Vienība 17 3 1 25,5
5. Inga Kaša BJSS 48 4 3 16 88%
6. Sintija Tretjuka BJSS 47 0 3 15,67 64%
7. Ieva Kozlovska Dricāni 46 1 3 15,33 25%
8. Elvita Rancāne Vienība 28 0 2 14 53%
9. Liene Purmale Vienība 26 3 2 13 50%
10. Daina Potaša Vienība 13 0 1 13 25%
11. Santa Ostrovska Moseņis 26 0 2 13 67%
12. Ginta Pavlova Vienība 24 2 2 12
13. Kristīne Soma Moseņis 22 2 2 11
14. Ilze Kalniņa Moseņis 18 1 2 9 67%

Latvjas - Lietuvas - Baltkrievijas - Krievijas Pierobežu Basketbola līgas čempionāts 2012./2013.g.sezona

Turnīra tabula uz 14.04.2013.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Utenas policija/ Lietuva 8 8 0 756 - 540 16 100
2. Visaginas/ Lietuva 8 7 1 579 - 502 15 88
3. Veļikije Luki/ Krievija 8 6 2 551 - 434 14 75
4. „Ezerzeme”/ „Microlines'' / Rēzekne 8 5 3 591 - 481 13 63
5. Daugavpils novads 7 3 4 553 - 559 10 43
6. Zarasai/ Lietuva 7 3 4 379 - 424 10 43
7. Polocka/ Baltkrievija 8 2 6 504 - 570 9 25
8. Daugavpils/ DU 8 1 7 508 - 619 9 13
9. Balvi 8 0 8 208 - 422 3 0

Rēzeknes pilsētas 2012.gada atklātais čempionāts basketbolā

Priekšsacīkšu noslēguma tabula vīriešu komandām
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Microlines 8 8 0 767 - 447 16 100
2. Ezerzeme Mix 8 7 1 544 - 483 15 87
3. Ezerzeme/ BJSS ‘93 8 6 2 693 - 531 14 75
4. Broļi Latgaļi/ Mobilkom 8 5 3 557 - 456 13 63
5. Rēzeknes Augstskola 8 3 5 485 - 457 11 37
6. Izšaus 8 2 6 550 - 656 10 25
7. Viļāni 8 2 6 486 - 635 10 25
8. Ezerzeme/ BJSS ‘94 8 2 6 514 - 622 10 25
9. Lūznava 8 1 7 510 - 758 9 13
Noslēguma tabula sieviešu komandām
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Vienība 6 5 1 383 - 306 11 83
2. Moseņis 6 4 2 375 - 352 10 67
3. Rēzeknes BJSS 6 1 5 357 - 445 7 17
4. Basket ‘94 6 2 4 317 - 329 7 33

Latvjas - Lietuvas - Baltkrievijas Pierobežu Basketbola līgas čempionāts 2011./2012.g.sezona

Priekšsacīkšu noslēguma tabula 14.04.2012.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Utenos policija/ Lietuva 11 10 1 920 - 735 21 90
2. Visaginas/ Lietuva 11 9 2 827 - 762 20 82
3. Daugavpils novads 11 9 2 822 - 710 20 82
4. Rokišķis/ Lietuva 11 8 3 853 - 783 19 73
5. Polocka/ Baltkrievija 11 8 3 838 - 740 19 73
6. Rēzekne 1/ ''Microlines'' 11 5 6 724 - 721 15 45
7. Anikščai/ Lietuva 11 4 7 790 - 732 15 36
8. Rēzekne 2/ ''Ezerzeme'' 11 4 7 740 - 805 15 36
9. Zarasai/ Lietuva 11 4 7 737 - 832 15 36
10. Daugavpils/ DU 11 2 9 786 - 881 13 18
11. Madona 11 3 8 453 - 570 11 27
12. RH ''Būve''/ Krāslava 11 0 11 560 - 8 8 0

Neatkarīgās Basketbola Draugu līgas 2011./2012.g. sacensības sieviešu komandām

Turnīra tabula uz 15.05.2012.
Vieta Komanda Uzvaras Zaudējumi Neizšķirti Punktu attiecība Punkti
1. Sēnes/ Rīga 12 2 0 941-781 38
2. BK Polārā zvaigzne/ Rīga 9 2 2 841-735 33
3. Moseņis/ Rēzekne 6 7 0 858-822 25
4. Mozaīka/ Rīga 6 5 1 674-645 23
5. Floras Maģija/ Ķekava 5 6 1 630-660 23
6. Latvijas Lauksaimniecības Universitāte/ Jelgava 4 9 0 678-799 21
7. Pārdaugavas blice/ Rīga 4 7 0 605-627 19
8. United States of Chill/ Rīga 2 10 0 551-716 16

Rēzeknes pilsētas 2011.gada Kausa izcīņa basketbolā

Turnīra noslēguma tabula
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv.-zaud.sp.att.%
1. Microlines 7 7 0 595 - 400 14 100
2. Ezerzeme Mix 7 6 1 601 - 425 13 86
3. Broļi Latgaļi/ Mobilkom 7 5 2 570 - 470 12 71
4. Ezerzeme ‘93' 7 4 3 491 - 489 11 57
5. Rēzeknes Augstskola 7 3 4 520 - 500 10 43
6. Viļāni 7 2 5 505 - 511 9 29
7. Ezerzeme ‘94 7 1 6 427 - 521 8 14
8. Lūznava 7 0 7 300 - 695 7 0

Rezultatīvākie

Rezultatīvākie spēlētāji Rēzeknes pilsētas 2011.gada Kausa izcīņā
Nr. Spēlētājs Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē
1. Renārs Bulduris Rēzeknes Augstskola 252 20 7 36
2. Valdis Orskis Broļi Latgaļi/ Mobilkom 71 5 2 35,5
3. Žanis Peiners Broļi Latgaļi/ Mobilkom 59 13 2 29,5
4. Marta Nalivaiko Basket '94 79 2 3 26,3
5. Aleksejs Grehovs Microlines 175 7 7 25
6. Kristaps Strūbergs Viļāni 164 18 7 23,4
7. Jevgeņijs Kovaļevskis Ezerzeme '93 116 12 5 23,2
8. Agris Sarkans Microlines 46 0 2 23
9. Līga Indriksone Rēzeknes BJSS '97 45 3 2 22,2
10. Aleksandrs Orlovs Viļāni 87 0 4 21,8
11. Raimonds Ritenis Ezerzeme '93 148 12 7 21,1
12. Arnita Poiša Moseņis 21 3 1 21
13. Einārs Kaļva Ezerzeme '92 123 18 6 20,5
13. Daina Potaša Moseņis 82 0 4 20,5
15. Kārlis Pozņakovs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 120 9 6 20
16. Jānis Masaļskis Microlines 39 2 2 19,5
17. Edgars Unzuls Ezerzeme ‘93 97 3 5 19,4
18. Ainārs Krištupāns Ezerzeme ‘94 116 13 6 19,3
19. Mihails Aleksejevs Microlines 111 0 6 18,5
20. Sergejs Pavļukevičs Lūznava 110 10 6 18,3

Rēzeknes sieviešu basketbola komandas ''MOSEŅIS'' kausa izcīņa basketbolā

01.10.2011.
A apakšgrupa B apakšgrupa
Vieta Komanda Uzvaras Zaudējumi Punktu attiecība Punkti Vieta Komanda Uzvaras Zaudējumi Punktu attiecība Punkti
1. Moseņis 3 0 93 - 55 6 1. Rokisķis 2 0 52 - 27 4
2. Kalupe 2 1 74 - 60 5 2. Cēsis 1 1 38 - 39 3
3. Jēkabpils 1 2 63 - 64 4 3. BJSS 0 2 24 - 48 2
4. Aglona 0 3 40 - 101 3
Spēles par 5.-7.vietu
Vieta Komanda Uzvaras Zaudējumi Punktu attiecība Punkti
5. Jēkabpils 2 0 60 - 38 4
6. BJSS 1 1 47 - 50 3
7. Aglona 0 2 36 - 55 2
Spēles par 1.-4.vietu
Vieta Komanda Uzvaras Zaudējumi Punktu attiecība Punkti
1. Rokisķis 3 0 94 - 51 6
2. Cēsis 2 1 76 - 64 5
3. Moseņis 1 2 64 - 75 4
4. Kalupe 0 3 57 - 101 3

Rēzeknes pilsētas 2011.gada atklātais čempionāts basketbolā

Spēle par 1.-2.vietu Spēle par 3.-4.vietu
Andris Auto - Broļi Latgaļi/ Mobilkom - 94-77 Ezerzeme'92 - Viļāni - 80-56
Vīriešu komandu pusfināla spēļu rezultāti
Broļi Latgaļi/ Mobilkom - Ezerzeme'92 - 54-53 Andris Auto - Viļāni - 107-71
Atlases spēļu par iekļūšanu pusfinālā rezultāti vīriešu komandām
Brōļi Latgaļi/ Mobilkom -Rēzeknes Augstskola - 89-67 Viļāni - Ezerzeme'93-94 - 78-65
Vīriešu komandu priekšsacīkšu noslēguma tabula
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti Uzv. un zaud. spēļu att. %
1. Ezrzeme '92 6 5 1 480 - 357 11 83,3
2. Andris Auto 6 5 1 525 - 384 11 83,3
3. Broļi Latgaļi/ Mobilkom 6 4 2 414 - 413 10 66,7
4. Ezerzeme '93-94 6 4 2 428 - 390 10 66,7
5. Viļāni 6 2 4 420 - 366 8 33,3
6. Rēzeknes Augstskola 6 1 5 393 - 452 7 16,7
7. Ezerzeme '95-96 6 0 6 265 - 563 6 0
Sieviešu komandu noslēguma tabula
1. ''Moseņis'' 6 6 0 391 - 278 12 100
2. Rēzeknes BJSS '94 6 4 2 373 - 355 8 66,7
3. Rēzeknes BJSS '97 6 1 5 268 - 365 7 16,7
4. Strūžāni 6 1 5 293 - 327 7 16,7

Rezultatīvākie

Rezultatīvākie spēlētāji Rēzeknes pilsētas 2011.gada čempionātā
Nr. Spēlētājs Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē
1. Jevgeņijs Kovaļevskis Ezerzeme '93-94 91 6 3 30,3
2. Žanis Peiners Andsris Auto 172 13 6 28,7
3. Renārs Bulduris Rēzeknes Augstskola 191 11 7 27,3
4. Einārs Kaļva Ezerzeme '92 185 15 7 26,4
5. Jekaterina Gruznova Strūžāni 152 1 6 25,3
6. Rolands Naglis Broļi Latgaļi/ Mobilkom 47 9 2 23,5
7. Līga Indriksone Rēzeknes BJSS '97 116 9 5 23,2
8. Valdis Orskis Andris Auto 113 6 5 22,6
9. Arnita Poiša Moseņis 132 10 6 22
10. Jānis Mičulis Ezerzeme '93-94 43 4 2 19,3
11. Marta Nalivaiko Rēzeknes BJSS '94 116 6 6 17,8
12. Raimonds Ritenis Ezerzeme '93-94 87 10 5 17,4
13. Alla Beļaka Rēzeknes BJSS '94 99 4 6 16,5
14. Maksims Peiners Ezerzeme '92 126 3 8 15,8
15. Vjačeslavs Platpīrs Broļi Latgaļi/ Mobilkom 140 8 9 15,6
16. Kristaps Strūbergs Viļāni 139 12 9 15,4
17. Mārtiņš Gražulis Rēzeknes Augstskola 30 0 2 15

Latvjas - Lietuvas - Baltkrievijas Pierobežu Basketbola līgas čempionāts 2010./2011.g.sezona

Turnīra tabula uz 14.03.2011.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti
1. Utenos policija/ Lietuva 10 9 1 976 - 668 19
2. Rokišķis/ Lietuva 11 9 2 811 - 686 19
3. Daugavpils novads 11 8 3 834 - 734 19
4. Rēzekne 1/ ''Microlines'' 10 7 3 760 - 708 17
5. Zarasai/ Lietuva 11 7 4 841 - 811 17
6. Polocka/ Baltkrievija 11 6 5 778 - 806 17
7. RH ''Būve''/ Nordserviss Krāslava 9 6 3 690 - 665 15
8. Visaginas/ Lietuva 10 5 5 748 - 660 15
9. Rēzekne 2/ ''Ezerzeme'' 11 3 8 789 - 967 14
10. Balvu ATU 10 2 8 630 - 775 12
11. Rugāju sporta centrs 11 1 10 718 - 1006 12
12. Preiļi 10 0 10 589 - 830 9

Jēkabpils novada 2011.gada atklātais čempionāts basketbolā

Turnīra tabula sieviešu komandām uz 14.03.2011.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaud. Gūtie-zaud.p. Punkti
1. Ilūkste 4 3 1 211 - 140 7
2. Jēkabpils 3 3 0 134 - 108 6
3. Rēzekne/ Moseņis 3 2 1 168 - 107 5
4. Kalupe 4 2 2 223 - 166 5
5. Zarasai/ Lietuva 4 1 3 188 - 142 5
6. Nereta 4 0 4 71 - 332 4

Rēzeknes pilsētas 2010.gada Kausa izcīņa basketbolā

Finālspēles vīriešu komandām
Spēle par 1.-2.vietu Andris Auto - Ezerzeme II 99 : 52
Spēle par 3.-4.vietu Broļi Latgaļi/ Mobilkom - Viļāni 92 : 87
Kausa izcīņas tabula vīriešu komandām
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaudējumi Gūtie - zaudētie punkti Punkti
1. Andris Auto 5 5 0 422 - 312 10
2. Ezerzeme II 5 4 1 336 - 290 9
3. Broļi Latgaļi/ Mobil Kom 5 3 2 377 - 370 8
4. Viļāni 5 2 3 319 - 337 7
5. Greenterra 5 1 4 289 - 307 6
6. Ezerzeme I 5 0 5 298 - 425 5
Finālspēles sieviešu komandām
Spēle par 1.-2.vietu Moseņis - Jēkabpils 63 : 54
Spēle par 3.-4.vietu Rēzeknes BJSS II - Strūžāni 75 : 54
Kausa izcīņas tabula sieviešu komandām
1. ''Moseņis'' 4 4 0 288 - 105 8
2. Jēkabpils 4 3 1 226 - 183 7
3. Rēzeknes BJSS II 4 2 2 222 - 182 6
4. Strūžāni 4 1 3 143 - 251 5
5. Rēzeknes BJSS I 4 0 4 141 - 248 4

Latvjas - Lietuvas Pierobežas Basketbola līgas čempionāts 2009./2010.g.sezona

Finālspēļu rezultāti
Pusfināls Daugavpils novads - Rospo KAGEMA/ Rokišķis - 76 - 89
Rēzekne 1/ ''Microlines'' - Utenos policija - 70 - 59
Fināls
Par 1.-2.vietu Rospo KAGEMA/ Rokišķis - Utenos policija - 103 - 71
Par 3.-4.vietu Rēzekne 1 / ''Microlines'' - Daugavpils novads - 78 - 73
Priekšsacīkšu kopvērtējuma tabula
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaudējumi Punkti /- Punkti
1. Rēzekne 1/ ''Microlines'' 7 6 1 538 - 457 13
2. Rospo KAGEMA/ Rokišķis/ Lietuva 7 6 1 620 - 518 13
3. Daugavpils novads 7 5 2 511 - 484 12
4. Utenos policija/ Lietuva 7 5 2 525 - 416 12
5. RH ''Būve''/ Krāslava 7 3 4 551 - 538 10
6. Balvu ATU 7 2 5 430 - 537 9
7. Zarasai/ Lietuva 7 1 6 509 - 614 8
8. Rēzekne 2/ ''Ezerzeme'' 7 0 7 409 - 524 7

Rēzeknes pilsētas 2010.gada atklātais čempionāts basketbolā

Čempionāta noslēguma tabula vīriešu komandām 02.05.2010.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaudējumi Gūtie - zaudētie punkti Punkti
1. Microlines 10 9 1 938 - 577 19
2. Andris Auto 10 8 2 879 - 693 18
3. Broļi Latgaļi/ Mobil Kom 10 6 4 688 - 649 16
4. Ezerzeme I 10 3 7 778 - 876 13
5. Viļāni 10 3 7 672 - 911 13
6. Ezerzeme II 10 1 9 670 - 919 11
Čempionāta noslēguma tabula sieviešu komandām 02.05.2010.
1. Rēzeknes BJSS 4 4 0 260 - 173 8
2. ''Moseņis'' 4 2 2 256 - 167 6
3. Strūžāni 4 0 4 137 - 313 4
Vērtīgākie spēlētāji Rēzeknes pilsētas čempionātā
Nr. Vārds, uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Spēļu skaits Vidējais gūto punktu skaits spēlē
1. Agris Sarkans Microlines 171 6 6 28,5
2. Valdis Orskis Andris Auto 272 22 10 27,2
3. Einārs Kaļva Ezerzeme I 265 43 10 26,5
4. Aleksandrs Bogdanovičs Ezerzeme II 259 14 10 25,9
5. Kaspars Dzenis Ezerzeme I 144 16 6 24,0
6. Vjačeslavs Simanovičs Microlines 107 21 5 21,4
7. Elmārs Rakstiņš Broļi Latgaļi/ MobilKom 120 13 6 20,0
8. Ginta Pavlova Moseņis 40 2 2 20,0
9. Aleksejs Grehovs Microlines 154 17 8 19,3
10. Kristaps Strūbergs Viļāni 192 20 10 19,2
11. Nauris Mazurs Microlines 74 0 4 18,5
12. Jevgeņijs Kovaļevskis Ezerzeme II 184 23 10 18,4
13. Jekaterina Gruznova Strūžāni 72 2 4 18,0
14. Alla Beļaka Rēzeknes BJSS 51 3 3 17,0
15. Marta Nalivaiko Rēzeknes BJSS 67 9 4 16,8
16. Kristīne Rimša Moseņis 67 8 4 16,8

Rēzeknes pilsētas 2009.gada Kausa izcīņa basketbolā

Vīriešu komandu finālturnīrs
Pusfināls Fināls
Microlines - Broļi Latgaļi - 75-57 Par 1.-2.vietu
Ezerzeme I - Andris Auto - 65-63 Microlines - Ezerzeme I - 92-51
Par 5.-6.vietu Par 3.-4.vietu
Viļāni - Ezerzeme II - 69-64 Andris Auto - Broļi Latgaļi - 86-76
Turnīra noslēguma tabulas 21.12.2009.
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaudējumi Punkti /- Punkti
Vīriešu komandas
1. ''Microlines'' 5 5 0 349 - 247 10
2. ''Andris Auto'' 5 4 1 417 - 346 9
3. ''Ezerzeme'' I 5 3 2 349 - 392 8
4. ''Brōļi Latgaļi'' 5 2 3 368 - 311 7
5. Viļāni 5 1 4 263 - 314 5
6. ''Ezerzeme'' II 5 0 5 338 - 414 5
Sieviešu komandas
1. Jēkabpils 6 6 0 402 - 270 10
2. ''Moseņis'' 6 3 3 396 - 315 9
3. Rēzeknes BJSS 6 3 3 346 - 289 9
4. ''Nezinu'' 6 0 6 230 - 490 6
Vērtīgākie Rēzeknes pilsētas Kausa izcīņas spēlētāji, 20.12.2009.
Nr. Vārds Uzvārds Komanda Gūtie punkti 3-punktu metienu skaits Nospēlētas spēles Vid. gūto punktu skaits spēlē
1. Valdis Orskis Andris Auto 160 13 4 40
2. Oskars Cūkmačs Broļi Latgaļi 34 3 1 34
3. Ieva Šimanska Jēkabpils 145 15 6 24
4. Einārs Kaļva Ezerzeme I 135 26 6 23
5. Aleksejs Grehovs Microlines 83 5 4 21
6. Kristīne Rimša Moseņis 117 13 6 20
7. Kristaps Strūbergs Viļāni 81 6 4 20
8. Mihails Aleksejevs Microlines 113 2 6 19
9. Agris Sarkans Microlines 56 1 3 19
10. Žanis Peiners Andris Auto 19 0 1 19
11. Aleksandrs Bogdanovičs Ezerzeme II 91 3 5 18
12. Daina Sidoruka Nezinu 18 0 1 18
13. Jānis Dilevka Andris Auto 33 6 2 17
14. Kārlis Pozņakovs Andris Auto 96 8 6 16
15. Kaspars Dzenis Ezerzeme I 107 14 7 15

Rēzeknes pilsētas 2009.gada Ielu basketbola turnīrs

1998.g.dz un jaunāki zēni 1995.-1997.g.dz. zēni
1. Lidojošie bebri 6 1. Gasmjas 5
2. Vīri melnā 5 2. Stars 5
3. Zobainās vardes 4 3. Dinamo 5
4. Jūras sala 3 4. Sīkie 3
1992.-1994.g.dz. jaunieši 1991.g.dz. un vecāki vīrieši
1. 92 Kaļva 1. Saveiki
2. Seleckis 2. Broļi Latgaļi
3. 1992-rie 3. Viļāni
4. Latgaliešu bumbotāji 4. Stieņi
5. Miksovka 5. Juknis T
6. Royal Flush 6. D'n'B
7. Nu chav!
8. Mīzānu čaļi
1995.d.dz. un jaunākas meitenes 1994.g.dz. un vecākas sievietes
1. ZINU 4 1. M.A.G. 6
2. Zinīši 3 2. Nezinu 5
3. Babes 2 3. Moseņis 4
4. Rēzeknes BJSS 3

Latvijas - Lietuvas pierobežas basketbola līgas čempionāts 2008./2009.g.sezona

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaudējumi Punkti /- Punkti
1. Utena 9 8 1 856:595 17
2. Daugavpils raj. 9 6 3 709:660 15
3. Rēzekne 1/ Microlines 9 6 3 711:620 15
4. RH Būve Krāslava 9 5 4 591:548 14
5. Rokiškis 9 6 3 631:547 14
6. Rēzekne 2/ Ezerzeme 9 4 5 652:710 13
7. Jēkabpils 9 4 5 646:674 13
8. Zarasai 9 3 6 654:786 12
9. Visaginas 9 2 7 604:687 10
10. Preiļi 9 1 8 435:683 9

Rēzeknes pilsētas 2009.gada čempionāts basketbolā

Vīriešu komandas
Vieta Komanda Spēles Uzvaras Zaudējumi Punkti /- Punkti
1. Microlines 6 6 0 517 : 345 12
2. RALL/ Ezerzeme I 6 5 1 570 : 415 11
3. Broļi Latgaļi 6 3 3 499 : 411 9
4. Ezerzeme II 6 3 3 441 : 517 9
5. Tautas Partijas Jaunatnes organizācija 6 2 4 426 : 467 8
6. Viļāni 6 2 4 422 : 464 8
7. Enkurs 6 0 6 319 : 575 6
Sieviešu komandas
1. Rēzeknes BJSS 6 4 2 373 : 326 10
2. Moseņis 6 4 2 299 : 271 10
3. Rēzeknes Valsts ģimnāzija 6 3 3 286 : 282 8
4. Nezinu 6 1 5 316 : 395 7

Rēzeknes pilsētas 2009.gada čempionāts basketbolā, finālspēles vīriešu komandām

Ceturtdaļfināls
Broļi Latgaļi : Viļāni 86 : 46 TPJO : Ezerzeme II 84 : 72
Pusfināls
Microlines : Broļi Latgaļi 119 : 49 RALL/ Ezerzeme I : TPJO 107 : 75
Fināls par 1.vietu par 3.vietu
RALL/ Ezerzeme I : Microlines 76 : 75 Broļi Latgaļi : TPJO 64 : 55
 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 20.12.2017