Sākumlapa / Sports
18.01.2018. 5:38
   

Sports Rēzeknē

(Foto no Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes arhīva)

Aktīvi iesaistoties dažādās sporta aktivitātēs, ikvienam cilvēkam tiek nodrošināta ne vien laba veselība, bet arī možs gars un laba oma. Par to mūsu pilsētā rūpējas Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde.

Rēzeknieši ir aktīvi sportisti, par ko liecina pieaugošais sporta pasākumu daudzums - gada laikā notiek aptuveni 50 dažādi sporta pasākumi, kas notiek vidēji 14 dažādos sporta veidos.

Rēzekne var lepoties - jo pilsētā darbojas Rēzeknes Bērnu -jaunatnes sporta skola un 20 biedrības - sporta klubi, kuros savu izveicību un vēlmi ne tikai piedalīties sacensībās, bet arī uzvarēt tajās, itin veikli demonstrē arī bērni un pusaudži: "ASILA", "ATMA", Centrālais auto-moto klubs "Latgale", "Dorifor",  "Jaguar Fitness", Latgales reģionālais klubs "Satori", "OPTIMISTS-R", "Rebirs sports", Rēzeknes Futbola akadēmija, Rēzeknes izpletņlēcēju sporta klubs "Latgales pilots", Rēzeknes pilsētas sporta klubs "KUMGAN", "SAKURATE", "SEDNA", Sporta deju klubi "Rēzekne" un "Viva", Sporta klubs "Dinamo LAT", Sporta klubs "Ezerzeme", Sporta klubs "Magnen", Sporta klubs "Progress",  Sporta klubs "TIM-WOKEU", Telpu futbola klubs "Rēzekne".

 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 12.11.2016