21.01.2018. 16:46
   

Uzņēmēji, piedalieties vakanču gadatirgū!

Lai piedāvātu aktuālās vakances dažādās profesionālās darbības jomās, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šī gada martā uzsāka aktīvu vakanču gadatirgu organizēšanu visā Latvijā. 1. maijā vakanču gadatirgus notiks Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā.

Foto no Interneta resursiem

NVA aicina pieteikties ikvienu darba devēju, kurš savam uzņēmumam vēlas atrast nepieciešamos darbiniekus – vai tas būtu sezonas darbs, piemēram, lauksaimniecībā vai tūrismā, vai līguma darbs uz noteiktu laiku, vai arī pastāvīgs darbs uz nenoteiktu laiku.

Darba devējiem tiks nodrošināta bezmaksas vieta un stends, lai vienas dienas laikā vienuviet satiktos darba devējs un potenciālais darbinieks. Darba devējam tas dos iespēju bez maksas prezentēt savu uzņēmumu, un kas svarīgi – darba meklētāju vidū atrast sev piemērotākos darbiniekus, kā arī uzzināt par NVA atbalsta pakalpojumiem darba devējiem. 

Vakanču gadatirgus – tā ir lieliska iespēja darba devējam klātienē tikties ar potenciālajiem darbiniekiem. Piedaloties vakanču gadatirgos, darba devēji gūs ne tikai iespēju prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību, bet arī atrast piemērotus darbiniekus, jau gadatirgus laikā veicot pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem.

Vakanču gadatirgos piedalīsies arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti un karjeras konsultanti, kuri apmeklētājus informēs par nodarbinātības pakalpojumiem, karjeras plānošanu un darba iespējām Latvijā un Eiropas valstīs.

Kaut arī uzsvars tiek likts uz sezonas vakancēm, darba devēji aicināti piedāvāt visdažādākās viņu uzņēmumos esošās brīvās darbavietas un pieteikt savu dalību vakanču gadatirgū!

Pieteikties NVA Rēzeknes filiālē 1. vai 3. kabinetā (tālr. 64607801, 64607807)

09.04.2013. 15:19 Ziņa ievietota pirms 5 g.


Sūtīt komentāru

Komentāri tiek publicēti tuvāko darbadienu laikā. Rupjus, neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, rasu un nāciju naidu veicinošus ziņojumus, kā arī ziņojumus, kas satur reklāmu vai nav par attiecīgo tēmu, nepublicējam. Pie ziņas ir redzami visi publicētie komentāri - gan latviešu, gan krievu valodas sadaļā.


 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 16.12.2016