18.01.2018. 13:52
   

Ziemassvētku Zvaigznes gaisma

Svētdien, 7. janvārī plkst. 14.00 Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā (Atbrīvošanas alejā 97) aicinām uz tradicionālo Ziemassvētku dziesmu koncertu “Ziemassvētku Zvaigznes gaisma”, kas katru gadu notiek sadarbībā ar Latvijas Poļu savienības Rēzeknes nodaļu.

Jauns gads Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā sākas ar Starptautiskā Ziemassvētku dziesmu festivāla (“Festiwal Boženarodzeniowych koled) ietvaros rīkoto koncertu, kas priecē ar tradicionālajām Ziemassvētku melodijām dažādās interpretācijās.

Koncertā piedalīsies visu Rēzeknes mazākumtautību amatiermākslas kolektīvi: baltkrievu “Suzorje”, ukraiņu “Vodograj”, krievu “Bereģiņi”, “Harmonija”, “Zdravinka”, bērnu kolektīvi “Kolorīts” un “Ručejok”, kā arī poļu sieviešu koris “Jutrzenka”.

Ieeja koncertā ar ielūgumiem, ko var saņemt NBKN kasē, tālr. 64622182

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

05.01.2018. 15:19 Ziņa ievietota pirms 13 d.


Sūtīt komentāru

Komentāri tiek publicēti tuvāko darbadienu laikā. Rupjus, neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, rasu un nāciju naidu veicinošus ziņojumus, kā arī ziņojumus, kas satur reklāmu vai nav par attiecīgo tēmu, nepublicējam. Pie ziņas ir redzami visi publicētie komentāri - gan latviešu, gan krievu valodas sadaļā.


 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 16.12.2016