18.01.2018. 13:53
   

Konkursa “Eglītes rotājumi no izlietota iepakojuma!” apbalvošanas pasākums

Piektdien, 5. janvārī norisinājās SIA “ALAAS” organizētā konkursa “Eglītes rotājumi no izlietota iepakojuma!” konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums. Konkursā piedalījās audzēkņi no 19 pirmsskolas izglītības iestādēm vai izglītības iestāžu pirmsskolas grupām.

Foto no SIA "Zaļā josta" arhīva

Kopā ar saviem skolotājiem un vecākiem, bērni izveidoja fantastiskus darbus, kas spēj priecēt cilvēkus un rotāt jebkuru eglīti.

Pasākuma sākumā tika demonstrētas „Zaļā josta” veidotās  izglītojošās animācijas filmas bērniem “Dāvana” un “Saruna”, kas bērniem kopā ar filmu galveno varoni ezīti Jostiņu ļauj apgūt izpratni par pareizu atkritumu šķirošanu.

Pasākumā konkursa dalībniekus sveica un rūpēties par vidi aicināja SIA “ALAAS” valdes loceklis Aigars Metlāns, šķirot mācīja SIA “ALAAS” izpilddirektors Jurijs Petkevičs. Savukārt bērnus sveica “Zaļā josta” dabas draugs ezītis Jostiņš un SIA “ALAAS” konteinerītis.

SIA “ALAAS” pateicās pirmsskolas izglītības iestādēm par dalību konkursā un dāvāja “Zaļā josta” veidoto metodisko materiālu – izglītojošu filmu komplektu, ko varēs izmantot, mācot bērniem par vidi.

Informāciju sagatavoja Laima Kubliņa, SIA „Zaļā josta” mārketinga vadītāja

08.01.2018. 13:15 Ziņa ievietota pirms 10 d.


Sūtīt komentāru

Komentāri tiek publicēti tuvāko darbadienu laikā. Rupjus, neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, rasu un nāciju naidu veicinošus ziņojumus, kā arī ziņojumus, kas satur reklāmu vai nav par attiecīgo tēmu, nepublicējam. Pie ziņas ir redzami visi publicētie komentāri - gan latviešu, gan krievu valodas sadaļā.


 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 16.12.2016