18.01.2018. 5:48
   

Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensības Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

Sestdien, 27. janvārī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas vēsturiskajā ēkā notiks Jaunsardzes reģionālo telpu orientēšanās sacensību otrais posms. Jaunsargiem tā būs lieliska iespēja trenēt atmiņu, loģisko domāšanu, izveicību, kā arī iepazīt orientēšanās sportu jaunā veidā.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas vēsturiskajai ēkai raksturīgas dažādu lieluma telpas ar vairākām kāpnēm un lielo zāli divos līmeņus. Sacensību dalībniekiem būs iespēja iepazīt telpas, kurās ikdienā nav iespējams iekļūt.

Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības 2017. gadā guva lielu atsaucību no jaunsargiem reģionos – tajās piedalījās vairāk nekā 800 individuālie dalībnieki.

“Jaunieši interesējās par iespēju orientēšanos telpās izmēģināt arī nākamajos gados, tāpēc Jaunsardzes un informācijas centrs ar Latvijas Orientēšanās federāciju turpina sadarbību un 2018. gadā katrā novadā atkal rīkos četrus telpu orientēšanās sacensību posmus,” stāsta sacensību organizators Matīss Ratnieks. "Tāpat šīs sacensības dod jauniešiem iespēju pagarināt orientēšanās sacensību sezonu un sacensties savā starpā, noskaidrojot labāko skrējēju savā grupā līdz pat marta sākumam”.

Reģistrācija sacensību centrā sāksies no plkst. 11.00, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00. Finišs tiks slēgts plkst. 14.30, bet plkst. 15.00 sekos dalībnieku apbalvošana.

Pieteikties sacensībām iespējams izmantojot lof.lv pieteikumu sistēmu. Pieteikšanās termiņš – līdz plkst. 10.00 divas dienas iepriekš pirms katra posma norises datuma. Piesakoties tiešsaistē jaunsargiem jānorāda vienības numurs.

Pēc pieteikšanās termiņa pieteikties varēs uz vietas sacensību dienā, tomēr tādā gadījumā sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem startēt gribētājiem pietiks kartes. Aicinām pieteikties laikus, lai varam sagatavot kartes pilnīgi visiem.

Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensības notiek kopumā četros posmos.

Sacensības rīko Jaunsardzes un informācijas centrs sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās  federāciju.

Plašāka informācija http://telpuorientesanas.lv/jic/

Informāciju sagatavoja Matīss Ratnieks, Latvijas Orientēšanās federācijas valdes loceklis

02.01.2018. 15:02 Ziņa ievietota pirms 16 d.


Sūtīt komentāru

Komentāri tiek publicēti tuvāko darbadienu laikā. Rupjus, neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, rasu un nāciju naidu veicinošus ziņojumus, kā arī ziņojumus, kas satur reklāmu vai nav par attiecīgo tēmu, nepublicējam. Pie ziņas ir redzami visi publicētie komentāri - gan latviešu, gan krievu valodas sadaļā.


 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 16.12.2016