18.01.2018. 13:48
   

Jaungada brīnums

2017. gada nogalē, 28. decembrī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās gan lieli, gan mazi Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji un viesi, lai tiktu ieburti jaungada pasākumā “Jaungada brīnums” un uz mirkli aizmirstu ikdienas steigu, atpūstos, satiktu vecos un iegūtu jaunus draugus.

Foto no ARPC "Zeimuļs" arhīva

Pasākumā klātesošajiem laba vēlējumus teica centra vadītāja Jevgenija Kušča. Ar saviem priekšnesumiem skatītājus priecēja ģitārspēles pulciņa dalībnieki (sk. A.Repelis), vokālais ansamblis (sk. G. Kuzmina-Jukna), mūsdienu deju kolektīva meitenes (sk. A. Zmeikina) un ARPC ziemas nometnes bērni.

Pēc svētku koncerta notika brīnums – ARPC “Zeimuļs” ieradās Sniega sieva ar saviem palīgiem, rūķiem, kuri ar bērniem spēlēja dažādas spēles, rotaļas, dziedāja dziesmas un dejoja. Noslēgumā ieradās pavisam īsts Ziemassvētku vecītis, kurš  parādījās pie ARPC zāles durvīm. Viņš atraktīvi piedalījās rotaļās un apdāvināja skolēnus ar konfektēm, kuri iesaistījās aktivitātēs. Kopā ar pasākuma apmeklētājiem un Ziemassvētku vecīti svētki patiešām bija izdevušies!

Paldies visiem, kuri iesaistījās pasākuma tapšanā. No visas sirds pateicamies pasākuma vadītājai Ilgai Kaupužai par sniegto palīdzību tā rīkošanā, ARPC “Zeimuļs” pedagogiem un Rēzeknes pilsētas jauniešu domes dalībniekiem!

Laimīgu Jauno gadu!

Interešu izglītības metodiķe Olita Kuksa

02.01.2018. 10:37 Ziņa ievietota pirms 16 d.


Sūtīt komentāru

Komentāri tiek publicēti tuvāko darbadienu laikā. Rupjus, neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, rasu un nāciju naidu veicinošus ziņojumus, kā arī ziņojumus, kas satur reklāmu vai nav par attiecīgo tēmu, nepublicējam. Pie ziņas ir redzami visi publicētie komentāri - gan latviešu, gan krievu valodas sadaļā.


 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 16.12.2016