18.01.2018. 13:52
   

Dzemdību-ginekoloģijas nodaļā piesaistīts jauns speciālists 2 komentāri

Rēzeknes slimnīcas Dzemdību-ginekoloģijas nodaļā jau divas nedēļas strādā jauns ginekologs, dzemdību speciālists rēzeknietis Andrejs Smirnovs.

Foto no slimnīcas arhīva

Dr. Smirnovs ir studējis Rīgas Stradiņa universitātē, bet lielāko darba pieredzi ginekoloģijā un dzemdniecībā guvis tieši Lielbritānijā, Walsall Manor Hospital, kur gada laikā tiek pieņemtas ap 4500 dzemdībām. Tomēr neskatoties uz iespējām un daudzsološo karjeru Lielbritānijā, jaunais speciālists, ģimenes mudināts, atgriezies dzimtajā pilsētā. Te, Rēzeknes slimnīcā, dr. Smirnovs ir apņēmies iedzīvināt labākos ārzemju prakses piemērus veselības aprūpē: „Rēzeknes slimnīcas Dzemdību-ginekoloģijas nodaļā esošā inovatīvā aprīkojuma iespējas var tikt izmantotas plašāk. Ar slimnīcas vadības atbalstu iegādājoties papildaprīkojumu, es ceru uzlabot esošo medicīnisko iekārtu veiktspēju, līdz ar to arī paaugstinot mātes un bērna drošību un ērtības,” teic jaunais speciālists. Jāatzīst, ka dakterim ir daudz ieceru, kā, pielietojot iegūtās zināšanas un praktisko pieredzi, uzlabot Rēzeknes slimnīcas Dzemdību-ginekoloģijas nodaļas darbu un paaugstināt dzemdību skaitu: „Uzskatu, ka grūtniecības laikā biežāk vajadzētu veikt  ultrasonogrāfiju, jo tas dotu precīzāku un detalizētāku informāciju par augļa attīstību, kā arī savlaicīgāk diagnosticētu un novērstu grūtniecības norises sarežģījumus. Mums ir zinoši speciālisti, mums ir „Premier” klases ultrasonogrāfs, kardiotokogrāfi, bezvadu/ūdens dzemdību mātes-augļa vitālo funkciju monitoringa sistēma utt., mums ir visi priekšnoteikumi nodaļas attīstībai un izaugsmei,” saka dr. Smirnovs, uzskaitot iespējas, idejas un ieceres, kā popularizēt Rēzeknes slimnīcas vārdu: „Mums jāsadarbojas ar ambulatoriem ginekologiem, jo tikai savstarpēji sadarbojoties mēs varam pēc iespējas labāk palīdzēt grūtniecēm un dzemdētājām. Bet galvenais, lai Rēzeknes slimnīcas pacientes saņemtu maksimāli kvalitatīvu un drošu veselības aprūpi, tad arī man būs gandarījums par savu darbu.”

Tuvākajā laikā dr. Smirnovs plāno uzsākt arī ambulatoro pieņemšanu, līdz ar to īstenojot vēl kādu savu ieceri: „Vēlētos veikt grūtniecības novērošanu, lai sievietei sākot no brīža, kad viņa uzzina par radušos dzīvībiņu un līdz pat dzemdībām un pēcdzemdību periodā ir viens uzraugošais speciālists (ginekologs, dzemdību speciālists). Tas sniedz papildus drošību gan topošajai māmiņai, gan arī pārliecību man kā ārstam, ka esmu izdarījis visu, lai sniegtu vislabāko aprūpi no grūtniecības iestāšanās brīža līdz mazuļa dzimšanai,” stāsta jaunais speciālists, „Turklāt es gribu dzīvot un profesionāli pilnveidoties Latvijā, lai dzimtenē varētu pielietot savas Lielbritānijā iegūtās zināšanas un sniegt savu artavu ginekoloģijas un dzemdniecības attīstībā.”

Informāciju sagatavoja Laura Sondore-Strode, SIA "Rēzeknes slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste

11.01.2018. 10:57 Ziņa ievietota pirms 7 d.


Sūtīt komentāru

Lapa 1 no 1

#1 Inga nosūtīja 12.01.2018 15:03

Super! Lai pietiek spēka, enerģijas un pacietības! Lai izdodas realizēt individuālu pieeju katrai grūtniecei, to cienīt, būt laipnam un smaidīgam! :)

#2 Anna nosūtīja 15.01.2018 11:22

Veiksmi! Lai jaunajam ārstam izdodas nodrošināt rēzeknietēm izcilu servisu. Nu jau arvien biežāk var lasīt par uzņēmīgiem jauniešiem, kuri savu citviet iegūto kompetenci ved mājās, uz Latviju. Ieguvums gan pacientēm, gan kolēģiem.

Komentāri tiek publicēti tuvāko darbadienu laikā. Rupjus, neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, rasu un nāciju naidu veicinošus ziņojumus, kā arī ziņojumus, kas satur reklāmu vai nav par attiecīgo tēmu, nepublicējam. Pie ziņas ir redzami visi publicētie komentāri - gan latviešu, gan krievu valodas sadaļā.


 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 16.12.2016