18.01.2018. 13:52
   

Daudz laimes darba dienā!

Otrdien, 16. janvārī, plkst. 18.00 Rēzeknes Tautas teātris aicina uz izrādi “Daudz laimes darba dienā!” Rēzeknes kultūras namā, Brāļu Skrindu ielā 3. Mūsdienu igauņu autora Jāna Tettes situāciju komēdija jeb pieaugušo spēles Māras Zaļaiskalns režijā ir stāsts par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām.

A.Kuzminas foto

Komiskais stāsts un atšķirīgā izpratne par laimīgu ģimenes dzīvi skatītājiem ļauj ieraudzīt  savu dzīvi no malas un pasmaidīt par ikdienišķām un absurdām situācijām ģimenes dzīvē.

Kurš gan var noliegt, ka sapņu īstenošanās var darīt mūs laimīgus? Un tad taču mēs darītu laimīgus arī visus apkārtējos! Tā domā arī pavisam mūsdienīgas sievietes Anete un Anna, bet sieviešu un vīriešu izpratne par laimīgu ģimenes dzīvi atšķiras. Sieva Anete ir komandējumā, bērni laukos. Vīrs Fredis ir viens pats mājās un kaimiņienei Annai beidzot rodas iespēja piepildīt sen loloto sapni – savaldzināt Fredi… Vai pieaugušo spēles izmainīs ģimenes dzīves rutīnu un piepildīsies katra cerētie sapņi?

Lomās: Aldis Leidums, Sandra Juste, Ināra Apele un Oskars Lustiks, telpa un kostīmi – Ināra Apele, gaisma un skaņa – Ints Salmiņš, no igauņu valodas tulkojis Januss Johansons. Režisore – Māra Zaļaiskalns.

Biļetes (3,00 €, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2,00 €) var iegādāties Rēzeknes kultūras nama kasē. Ieteicamais vecums: 12+

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

12.01.2018. 14:35 Ziņa ievietota pirms 6 d.


Sūtīt komentāru

Komentāri tiek publicēti tuvāko darbadienu laikā. Rupjus, neētiskus, cilvēka godu un cieņu aizskarošus, rasu un nāciju naidu veicinošus ziņojumus, kā arī ziņojumus, kas satur reklāmu vai nav par attiecīgo tēmu, nepublicējam. Pie ziņas ir redzami visi publicētie komentāri - gan latviešu, gan krievu valodas sadaļā.


 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 16.12.2016