Sākumlapa / Izglītība
18.01.2018. 5:36

Izglītības iespējas Rēzeknē

(I. Jasmana foto)

Rēzekne var lepoties ar savu pagātni, taču tai jādzīvo tagadnē, domājot un rūpējoties arī par nākotni - bērniem. Par viņiem pilsētā uz septiņiem pakalniem tiek domāts aizvien vairāk.

Šodien Rēzekne ir Latgales kultūras un garīgais centrs un otra lielākā pilsēta novadā, tādēļ ikviens zināšanu kārotājs prāta gudrības var smelties plašajā un attīstītajā izglītības iestāžu tīklā. Rēzeknē darbojas 12 pirmsskolas izglītības iestādes. Turpmākās zināšanas var apgūt piecās vispārizglītojošajās vidusskolās, Valsts ģimnāzijā, Katoļu vidusskolā, Valsts poļu ģimnāzijā, Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā un Internātpamatskolā - attīstības centrā. 

Lietderīgi pavadīt laiku, attīstīt savas prasmes, kā arī atklāt jau esošās iemaņas bērni var, apmeklējot bērnu-jaunatnes sporta skolu, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru "Zeimuļs", Jauniešu atvērto centru, mūzikas skolas un mākslas skolu.

Pēc pamatskolas vai vidusskolas absolvēšanas mācības var turpināt Rēzeknes tehnikumā, Valsts robežsardzes koledžā, Jāņa Ivanova mūzikas vidusskolā un Mākslas un dizaina vidusskolā.

Augstāko izglītību var iegūt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Baltijas Starptautiskās akadēmijas Rēzeknes filiālē.

 
© 2018 Rēzeknes pilsētas dome | Pēdējās izmaiņas: 03.10.2017